Проекти та інновації

Укрексімбанк видав перші кредити за портфельними гарантіями

17 лютого 2021, 11:42Новини201

Державний Укрексімбанк розпочав кредитування бізнесу із залученням державних гарантій на портфельній основі.

  • Посилання скопійованоlink copied

За даними банку, перші такі кредити на поповнення обігових коштів отримали постачальники полімерів з Дніпра, зокрема «ЮВК Груп» та «Ельбор-М», які займаються оптовою торгівлею хімічними продуктами, – пише Фінансовий клуб.

Залучення держгарантій на портфельній основі дало можливість суттєво збільшити обсяг необхідного позичальникам фінансування при дотриманні стандартних вимог до забезпечення за кредитом.

«Сферою діяльності компаній є оптові поставки сертифікованої імпортної хімічної продукції високої експлуатаційної якості широкому колу виробничих підприємств України, які працюють у галузях будівництва, медицини та індустрії споживчих товарів», – зазначає заступник керуючого філією Укрексімбанку у Дніпрі Світлана Фицько.

Для розширення трейдерських можливостей цих компаній Укрексімбанком встановлено відновлювані кредитні лінії строком на 2 роки із загальним обсягом майже 30 млн грн.

Як повідомлялося раніше, урядова програма з надання держгарантій на портфельній основі обсягом 5 млрд грн реалізується з метою підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу через спрощення доступу підприємствам до банківського фінансування.

У рамках цієї програми державний Укрексімбанк діє як агент уряду та безпосередній банк-кредитор.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.