Зверніть увагу

Українцям пояснили, як по-новому сплачувати за розподіл газу

25 травня 2023, 17:07Новини167

Этот материал также доступен на русском

У зв’язку зі зміною оператора газорозподілу змінюються реквізити на сплату за цю послугу

  • Посилання скопійованоlink copied

Після переходу місцевого облгазу в управління компанії НАК “Нафтогаз України” споживачі мають по-новому платити за розподіл газу.

Про це в коментарі агентству УНІАН повідомив департамент комунікацій ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

Для консолідації облгазів у вересні 2022 року “Нафтогаз” створив ТОВ “Газорозподільні мережі України” (ГРМУ), яка тепер відповідає за газорозподільчі компанії в регіонах.

Наразі в управління до дочки “Нафтогазу” вже перейшли “Харківміськгаз”, “Харківгаз, “Криворіжгаз”, “Дніпрогаз”, а також Кропивницька філія “Газмережі”. У майбутньому майже всі облгази групи у більшості регіонів мають так само отримати нового управлінця.

“Нафтогаз” обіцяє надавати своїм абонентам більш якісний сервіс. Наприклад, вдосконалено формат квитанції за споживання і доставку газу – вони надходитимуть в одному конверті. Також оптимізовано процедуру консультацій у контакт-центрах.

Крім того, споживачі мають звернути увагу, що при переході облгазу до філії “Нафтогазу” змінюються реквізити для оплати послуг з розподілу.

“У зв’язку зі зміною оператора з газорозподілу змінюється лише розрахунковий рахунок. Коректні реквізити оприлюднюються на сайтах і в соціальних мережах підприємств в регіонах, а платформи для прийому оплати автоматично оновлюються у зв’язку з розширенням ліцензійної діяльності. При цьому, особові рахунки клієнтів залишаються ті ж самі”, – розказали в компанії.

Також повідомляється, що прийом показань газових лічильників, здійснюється із 1 по 5 число щомісяця через сервіси my.gas.ua. Оплата за послуги приймається у касах банків, відділеннях Укрпошти, онлайн-майданчиках Приват24 і Ощад24/7, терміналах EasyPay.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?