Українцям назвали три причини, чому з’являються борги за газ

27 травня 2024, 11:00Новини367

Насамперед, борг може накопичуватися через недоплату за попередні місяці. Навіть невелика несплачена сума згодом перетворюється на значний борг

  • Посилання скопійованоlink copied

Розібратися в комунальних платежах іноді буває непросто, особливо коли йдеться про цифри в платіжці за газ. Причин виникнення боргу за спожитий газ може бути декілька.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

  1. По-перше, борг може накопичуватися через недоплату за попередні місяці. Навіть невелика несплачена сума згодом перетворюється на значний борг.
  2. Крім того, якщо споживачі не передають показання лічильника вчасно, оператор газорозподільних мереж (ГРМ) розраховує обсяг споживання газу, який може відрізнятись від фактичного.
  3. Також причиною боргу можуть стати розбіжності між переданими та фактичними показаннями лічильника. У такому разі необхідно звірити дані споживання з оператором ГРМ. До споживача направляють представника компанії-постачальника газу зі зняттям контрольних показань лічильника.

Якщо виникають сумніви щодо цифр у платіжці, можна звернутися до постачальника газу. Там допоможуть розібратися з нарахуваннями та порадять, як врегулювати ситуацію із боргом.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?