Зверніть увагу

Українці, які прихистили біженців, отримають компенсацію за комунальні послуги

21 березня 2022, 10:42Новини597

Этот материал также доступен на русском

Люди, які мають житло та готові дати прихисток, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти в себе переселенців. Також цю інформацію можна надати через сайт “Прихисток”

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішніх переселенців, яким врегульовуються питання соцвиплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло. Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій, – пише liga.net.

Власники житла, які безкоштовно прихистили українців, які виїхали з місць активних бойових дій, отримають приблизно 450 грн на місяць за кожну особу для компенсації витрат на комунальні послуги.

Як отримати компенсацію?

Люди, які мають житло та готові дати прихисток, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти в себе переселенців. Також цю інформацію можна надати через сайт “Прихисток”, а надалі це можна буде зробити й через застосунок “Дія”.

Таким чином органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житлового фонду, доступного для розміщення. Це дозволить розмістити якомога більшу кількість людей. У міністерстві наголосили, що розселення буде відбуватись лише за згодою власників житла.

  • 18 березня уряд України виділив 18 млрд грн на закупівлю харчових продуктів, які безоплатно роздаватимуться людям в оточених окупантами містах та на лінії бойових дій.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна