Зверніть увагу

Українці, які прихистили біженців, отримають компенсацію за комунальні послуги

21 березня 2022, 10:42Новини570

Этот материал также доступен на русском

Люди, які мають житло та готові дати прихисток, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти в себе переселенців. Також цю інформацію можна надати через сайт “Прихисток”

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішніх переселенців, яким врегульовуються питання соцвиплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло. Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій, – пише liga.net.

Власники житла, які безкоштовно прихистили українців, які виїхали з місць активних бойових дій, отримають приблизно 450 грн на місяць за кожну особу для компенсації витрат на комунальні послуги.

Як отримати компенсацію?

Люди, які мають житло та готові дати прихисток, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти в себе переселенців. Також цю інформацію можна надати через сайт “Прихисток”, а надалі це можна буде зробити й через застосунок “Дія”.

Таким чином органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житлового фонду, доступного для розміщення. Це дозволить розмістити якомога більшу кількість людей. У міністерстві наголосили, що розселення буде відбуватись лише за згодою власників житла.

  • 18 березня уряд України виділив 18 млрд грн на закупівлю харчових продуктів, які безоплатно роздаватимуться людям в оточених окупантами містах та на лінії бойових дій.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога