Український воїн збив крилату ракету з кулемета

21 червня 2024, 14:45Новини548

Этот материал также доступен на русском

У те, що він дійсно збив ворожу ракету з кулемета, повірив лише тоді, коли на власні очі побачив її уламки

  • Посилання скопійованоlink copied

Військовослужбовець Повітряних Сил збив російську крилату ракету з кулемета.

Про це повідомляє пресслужба Командування Повітряних Сил.

«Збити ворожу ракету з кулемета – завдання надзвичайно складне. Але відповідальність та розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе», – говорить Сергій на псевдо «Доктор Мом».

У цивільному житті Сергій працював медиком, а зараз несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи протиповітряної оборони.

Військовий пригадує, як вранці 12 червня його підрозділ перехопив ворожу ракету, що прямувала на Київщину.

«Отримавши команду «готовність», разом з побратимами, негайно вирушили на позицію. По рації повідомили, що наша ціль вже близько. Кілька секунд і ми побачили ворожу ракету, що неслася у бік Василькова. Не вагаючись, взяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. В думках було лише одне – маю влучити! Пустивши чергу з кулемета побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватись», – згадує військовий.

Сергій зізнається, що у той момент його переповнювали емоції. У те, що він дійсно збив ворожу ракету з кулемета, повірив лише тоді, коли на власні очі побачив її уламки.

«Нині, розповідаючи подробиці того ранку, Сергій дещо ніяковіє, мовляв, нічого особливого не зробив. Та ми чітко знаємо, що саме такі, як Сергій, захищають українців від ворожих ракет та дронів і наближають нашу Перемогу», – кажуть у командуванні ПС.

Тип озброєння, яким була знищена крилата ракета, не повідомляється, однак штатне озброєння і характерні отвори вказують, що для цього міг використовуватися РПК.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога