Проекти та інновації

Українські підприємці зможуть отримати в ПриватБанку гранти в сумі до 4000 євро в гривневому еквіваленті від європейських партнерів

9 серпня 2023, 13:01Новини121

Этот материал также доступен на русском

Кошти мікрогранту можуть бути спрямовані на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.

  • Посилання скопійованоlink copied

8 серпня відбувся запуск програми грантів від EU4Business для мікробізнесу за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини в розмірі 3 млн євро. ПриватБанк приєднався до програми та став одним з уповноважених банків, через які клієнти мікробізнесу зможуть отримати грант у розмірі до 4000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності.

“ПриватБанк продовжує розширювати можливості та надавати нові інструменти підтримки українського бізнесу, – говорить Член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. – Мікрогранти від EU4Business покликані підтримати мікробізнес на тих територіях, що зазнали найбільших руйнувань у ході бойових дій та окупації”.

Кошти мікрогранту можуть бути спрямовані на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.

Щоб взяти участь у програмі клієнту необхідно заповнити заявку на порталі Дія. У заявці обрати ПриватБанк, правильно вказати інформацію про показники діяльності підприємства до війни та після повномасштабного вторгнення, а також визначити чіткі напрями використання коштів мікрогранту, які не можуть змінюватись під час їх подальшого фінансування.

Відбір учасників програми відбуватиметься за результатами конкурсів для таких категорій підприємців:

  • Близько 250 грантів для найбільш постраждалих від війни областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (окрім міста Київ), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська. Прийом заявок – з 08.08.2023 до 21.08.2023.
  • Близько 250 грантів для деокупованих територій Донецької, Київської (окрім міста Київ), Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей. Прийом заявок – з 22.08.2023 до 04.09.2023.
  • Близько 250 грантів для підприємців з усіх інших регіонів України, крім тимчасово окупованих – прийом заявок з 05.09.2023 до 18.09.2023.

Переможці кожної з конкурсних категорій визначатимуться за рейтингом на підставі таких основних критеріїв: рівня постраждалості від війни, потенціалу для відбудови та якості заходів з відновлення діяльності підприємства та інших.

ПриватБанк – найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу з понад 1100 відділень, 5000 банкоматів,10 000 терміналів самообслуговування та 223 000 POS-терміналів по всій території країни. Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо! Дізнайтесь більше на сайті privatbank.ua.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна