Соцмережі

Україна завдала ракетних ударів по Чонгарському мосту

6 серпня 2023, 22:15Новини1339

Удару по Чонгарському мосту та селищу Чонгар було завдано ракетами Storm Shadow

  • Посилання скопійованоlink copied

Збройні сили України виконали ракетний удар по Чонгарському мосту, який з’єднує анексований Крим з Херсонською областю. Про це заявив голова півострова Сергій Аксьонов.

За інформацією Аксьонова, одна з ракет потрапила в міст і пошкодила дорожнє полотно. Частина ракет була збита системами протиповітряної оборони.

Призначений Росією тимчасовий виконувач обов’язків губернатора Херсонської області Володимир Сальдо стверджує, що удару по Чонгарському мосту та селищу Чонгар було завдано ракетами Storm Shadow.

Також Сальдо повідомив про обстріл Генічного мосту через протоку Тонкий, що з’єднує місто Генічеськ з Арабатською стрілкою. За його твердженням, Збройні сили України випустили 12 ракет, з яких дев’ять було успішно збито протиповітряними системами.

Внаслідок атаки було пошкоджено газопровід, яким здійснюється постачання міста Генічеська. Один мирний житель отримав поранення, коли його автомобіль проїжджав мостом у момент вибуху.

Чонгарський міст використовується для перевезення боєприпасів та палива з анексованого Криму до російських військових угруповань на південному сході України. Подібна атака вже сталася 22 червня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону