Україна витратила на війну з рф понад $8 мільярдів, – Мінфін

13 травня 2022, 12:32Новини411

Этот материал также доступен на русском

Києву терміново потрібна іноземна підтримка, оскільки Україна змушена спрямовувати мільярди додаткових доларів на надзвичайні витрати.

  • Посилання скопійованоlink copied

Україна за час війни була змушена витратити 245,1 млрд грн – $8,3 млрд. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, передає Reuters.

За його словами, кошти, які спочатку були передбачені на розвиток, йшли на все: від закупівлі та ремонту зброї до екстреної допомоги внутрішньо переміщеним особам. За даними Мінсоцполітики, офіційно зареєстровано 2,7 млн ВПО, хоча реальна цифра в рази вища.

Марченко додав, що уряд зібрав лише 60% запланованих податкових надходжень за квітень, у травні-червні цей показник може знизитися до рівня 45-50%.

Він наголосив, що Києву терміново потрібна іноземна підтримка, оскільки Україна змушена спрямовувати мільярди додаткових доларів на надзвичайні витрати.

Марченко повідомив, що Україна в квітні отримала майже $2 млрд зовнішнього фінансування, з яких $719 млн – гранти. За його словами, показник за період з лютого становить 5,4 млрд.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону