За кордоном

Україна отримає від ЄС майже €2 мільярди допомоги: що відомо

11 червня 2024, 14:32Новини59

Этот материал также доступен на русском

Зазначається, що гроші виділять уже в червні

  • Посилання скопійованоlink copied

Європейський Союз виділить Україні 1,9 мільярда євро фінансової підтримки за програмою Ukraine Facility. Кошти виділять уже наприкінці цього місяця.

“Сьогодні я також можу оголосити, що до кінця цього місяця ми надамо Україні додаткові 1,9 мільярда євро з нашого Українського механізму фінансування. Це пов’язано з комплексною стратегією реформ та інвестицій, яку схвалила Україна. Вона називається “Український план”, – заявила глава Єврокомісії Урсула фон де Ляєн на Конференції з відновлення України в Берліні.

За її словами, “Український план” включає реформування сектору правосуддя та антикорупційну реформу. При цьому вона вказала, що “Український план” – основа для того, щоб зробити Україну привабливою для бізнесу та інвесторів і наближає країну до ЄС.

Крім того, фон дер Ляєн повідомила, що ще 1,5 мільярда євро доходів від заморожених російських активів будуть доступні для допомоги Україні в липні.

“Ми збираємо фінансову міць, щоб допомогти Україні протистояти і відновлюватися. Дохід у розмірі 1,5 млрд євро від іммобілізованих російських активів стане доступним у липні”, – зазначила глава Єврокомісії.

Також вона підкреслила, що 90% від цієї суми витратять на зброю для України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону