За кордономОгляд ЗМІ

Угорщина підбурює республіканців до блокування військової допомоги Україні від США – The Guardian

11 грудня 2023, 12:05Новини134

Этот материал также доступен на русском

Політичні соратники чинного прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана проведуть у Вашингтоні закриту зустріч з членами Республіканської партії США, “щоб домогтися припинення військової підтримки України”. Про це, як повідомляє Прямий, пише британське видання The Guardian із посиланням на власні джерела. Стверджується, що консервативний аналітичний центр Heritage Foundation організував дводенну конференцію за участі представників Угорського інституту міжнародних відносин […]

  • Посилання скопійованоlink copied

Політичні соратники чинного прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана проведуть у Вашингтоні закриту зустріч з членами Республіканської партії США, “щоб домогтися припинення військової підтримки України”.

Про це, як повідомляє Прямий, пише британське видання The Guardian із посиланням на власні джерела.

Стверджується, що консервативний аналітичний центр Heritage Foundation організував дводенну конференцію за участі представників Угорського інституту міжнародних відносин і співробітників посольства Угорщини у Вашингтоні. Серед іншого значна увага під час цього заходу буде приділена темі війни в Україні.

За даними джерел, на другий день заходу запланована закрита зустріч, на яку запросили представників Республіканської партії США, зокрема членів Конгресу. Що саме відбудеться на зустрічі – не уточнюється. Але Guardian натякає, що це стосується заблокованої в Конгресі програми військової підтримки України.

“Орбан упевнений, що допомога Україні не пройде в Конгресі. Тому він також намагається заблокувати допомогу з боку ЄС”, – заявило виданню дипломатичне джерело, близьке до посольства Угорщини.

Позиція Орбана щодо України давно відома і неодноразово була озвучена публічно ним самим.

Що ж стосується Heritage Foundation, який є організатором конференції, то цей аналітичний центр раніше вже виступав різко проти допомоги США Україні і вважається ідеологічно близьким до Віктора Орбана і Дональда Трампа.

Утім, як зазначив старший науковий співробітник аналітичного центру American Enterprise Institute Далібор Рогач, попри хороші стосунки Орбана з деякими республіканцями, навряд чи він матиме важелі впливу на фінансування України від США.

Зазначимо, чинний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан має досить приязні стосунки з колишнім президентом США Дональдом Трампом. Вони неодноразово обмінювалися заочними компліментами, зокрема і в контексті України.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”