За кордоном

UBS збільшив річний прибуток на 280% та відновив зворотний викуп акцій

6 лютого 2024, 16:26Новини107

Этот материал также доступен на русском

Зростання річного чистого прибутку майже вчетверо пов’язане з поглинанням Credit Suisse, яке купувалося з величезною знижкою щодо його ринкової вартості

  • Посилання скопійованоlink copied

UBS Group представила фінансовий звіт за четвертий квартал та весь 2023 рік.

За підсумками останніх трьох місяців минулого року банківська група отримала чистий збиток у розмірі $279 млн. проти $1,65 млрд. чистого прибутку наприкінці 2022 року. Але це був останній квартал перед тим, як UBS довелося викуповувати крах Credit Suisse за наполяганням влади Швейцарії.

Показник прибутку за четвертий квартал 2023 року виявився трохи гіршим за очікування аналітиків. Ключовий підрозділ банку — з управління добробутом — отримав прибуток до вирахування податків у розмірі $381 млн, що набагато гірше за прогнози — $1,07 млрд.

Весь 2023 рік UBS Group завершила із чистим прибутком $29 млрд, що на 280% більше, ніж у 2022 році. І це незважаючи на зростання операційних витрат майже в півтора рази, порівняно з 2022 роком.

Зростання річного чистого прибутку майже вчетверо пов’язане з поглинанням Credit Suisse, яке купувалося з величезною знижкою щодо його ринкової вартості. Негативний гудвіл становив $28,9 млрд.

Зрештою, керівництво UBS Group повідомило про поновлення програми зворотного викупу акцій. У другій половині 2024 року банківська група має намір викупити на ринку акції на суму до $1 млрд. Програму зворотного викупу акцій було заморожено з моменту оголошення про поглинання Credit Suisse.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення