За кордоном

У Техасі найбільша енергетична компанія заявила про банкрутство

1 березня 2021, 13:52Новини76

Этот материал также доступен на русском

Компанія оцінила свої активи і боргові зобов’язання в 110 млрд дол. Вона розподіляє електроенергію 16 дистриб’юторам, які в свою чергу доставляють її кінцевим споживачам.

  • Посилання скопійованоlink copied

Провідна енергетична компанія американського штату Техас Brazos Electric Power Cooperative оголосила себе банкрутом і попросила захисту від кредиторів. Про це повідомляє Долг.РФ.

Сильні морози і рясні снігопади в Техасі привели до численних збоїв в роботі системи електропостачання штату. В результаті мільйони жителів були або повністю, або частково позбавлені електропостачання.

Ті енергетичні компанії, які змогли продовжувати роботу, накрутили ціни за свої послуги, багато жителів штату отримали величезні рахунки за електроенергію. Протягом трьох-чотирьох днів енергосистема штату перебувала на межі повного колапсу.

Викликані стихією наслідки – як технічні неполадки, так і подані підрядниками і споживачами позовні заяви – змусили Brazos Electric Power Cooperative шукати захист у суді у справах майнових боржників, – пояснило агентство. Компанія оцінила свої активи і боргові зобов’язання в 110 млрд дол. Вона розподіляє електроенергію 16 дистриб’юторам, які в свою чергу доставляють її кінцевим споживачам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Досить несподівано “банкрутний” кодекс став тестом на популізм для окремих народних депутатів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором