У серпні загальна заборгованість із заробітної плати зменшилася майже на понад 100 млн грн

3 вересня 2021, 18:18Новини437

Этот материал также доступен на русском

Заборгованість із виплати заробітної плати у серпні зросла лише у двох регіонах – Волинській та Закарпатській областях.

  • Посилання скопійованоlink copied

За оперативними даними Державної служби України з питань праці станом на 30 серпня відбувається поступова позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 липня 2021 року. Зокрема, упродовж серпня борг зменшився на 105,6 млн грн, або майже на 3%.

Про це стало відомо від заступника Міністра економіки України Світлани Глущенко, зазначає Урядовий портал.

«Питання погашення боргів із заробітної плати на постійному контролі. Зокрема проведення щотижневих нарад на рівні Уряду, формування графіків погашення, ідентифікація проблемних питань та їх вирішення починають давати позитивні результати. У серпні фіксується тенденція до зменшення боргів із заробітної плати. Сподіваюсь, ця позитивна динаміка надалі буде лише посилюватись і наша з вами робота переходитиме від кількості до якості», – зазначила Світлана Глущенко.

За її даними, заборгованість із виплати заробітної плати у серпні зросла лише у двох регіонах – Волинській та Закарпатській областях. Також зменшується сума боргу на підприємствах, що знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади, – за серпень цього року борги зменшились на 131,5 млн гривень.

Водночас у розрізі центральних органів влади впродовж серпня борги збільшилися на підприємствах Державного космічного агентства України та Фонду держмайна України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні