У серпні великі платники сплатили понад 16 млрд грн податків

5 вересня 2022, 13:37Новини257

Этот материал также доступен на русском

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло по ПДВ 6,9 млрд грн, по податку на прибуток – 5,7 млрд грн, по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів – 1 млрд гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що протягом серпня 2022 року платниками Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП забезпечено збір платежів до загального фонду Державного бюджету в розмірі 16,3 млрд гривень.

У розрізі основних податків до Державного бюджету надійшло по податку на додану вартість 6,9 млрд грн, по податку на прибуток – 5,7 млрд грн, по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів – 1 млрд гривень.

Слід відмітити зростання надходжень до Державного бюджету в порівнянні з серпнем 2021 року по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на 70,4 млн грн або на 7,3 % більше.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону