Проекти та інновації

У серпні почне працювати платіжна система Facebook Pay для інтернет-магазинів

21 липня 2021, 11:11Новини721

Этот материал также доступен на русском

Звісно, це не тільки простіший спосіб для роздрібних продавців отримувати гроші за допомогою карток, які клієнти вже зберегли у своїх профіляx, але і спосіб отримати ще більше даних у Facebook.

  • Посилання скопійованоlink copied

У найближчому майбутньому Facebook Pay планує вийти за межі власних платформ і надати можливість продавцям і покупцям користуватися своїм сервісом оплат паралельно з іншими платіжними системами.

Спочатку Facebook запустив свою платіжну систему для використання на основному сайті, а також в WhatsApp і Instagram, повідомляє Gadgets 360, – пише finance.ua.

Тепер, як Google, PayPal, Amazon Pay та інші, Facebook Pay відкривається для використання в транзакціях з роздрібними продавцями. Першими додадуть систему на свої сайти продавці Shopify, інші зможуть це зробити вже в серпні поточного року.

Звісно, це не тільки простіший спосіб для роздрібних продавців отримувати гроші за допомогою карток, які клієнти вже зберегли у своїх профілях Facebook, але і спосіб отримати ще більше даних у Facebook.

На сторінці конфіденційності для Facebook Pay чітко зазначено:

1. Як і у випадку з попередніми варіантами оплати в наших додатках, коли ви здійснюєте платежі за допомогою Facebook Pay, ми збираємо інформацію про покупку, таку як спосіб оплати, дату транзакції, виставлення рахунків, доставку та контактні дані. Ми розробили Facebook Pay для безпечного зберігання і шифрування номерів ваших карток і банківських рахунків.

2. Як і у випадку з іншими нашими продуктами, дії, які ви здійснюєте за допомогою Facebook Pay, можуть бути використані для таких цілей, як надання вам більш релевантного контенту і реклами, підтримка клієнтів і забезпечення безпеки і цілісності.

Надані вами номери карток і банківських рахунків не будуть використовуватися для персоналізації вашого досвіду або інформування про рекламу, яку ви бачите.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Економіка лісової галузі здатна продукувати мільярди гривень бюджетних надходжень

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У справі про банкрутство компанії Jet Airways настає завершальна стадія

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Легалізація криптовалюти — це лише перший, але важливий крок, який може посприяти в побудові чіткої і прозорої системи ринку криптовалюти

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Що сталося з компанією, чому її падіння може мати такий вплив на світову економіку і Україну зокрема, та чи може влада Китаю цьому зарадити?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Якщо переможець відмовляється від укладання угоди, це право переходить до другого за рейтингом учасника

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Реструктуризація боргу не завжди є найоптимальнішим способом врегулювання