У Nissan показали, як виглядатиме новий Qashqai (ФОТО)

17 квітня 2024, 15:15Новини72

Этот материал также доступен на русском

У салоні зміни звелися до нових матеріалів та розширення обладнання, до якого увійшли доопрацьовані електронні помічники водія

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Nissan показала рестайлінговий варіант кросовера Qashqai, який вийде на ринок у 2024 році.

Автомобіль отримав перероблений екстер’єр, в якому домінує нова решітка радіатора, виконана в стилі стародавніх японських обладунків з безліччю тривимірних елементів у формі коми.

Доповнюють вигляд кросовера нові фари, частина яких інтегрована в радіаторні грати, і ліхтарі, малюнок яких перегукується з оформленням решітки.

У салоні зміни звелися до нових матеріалів та розширення обладнання, до якого увійшли доопрацьовані електронні помічники водія. Зокрема, для оновленого Qashqai запропоновані покращена система кругового огляду, функція «прозорого» капота, помічник паркування та система запам’ятовування обраного місця для паркування. Мультимедійна система підтримує сервіси Google.

Головним технічним нововведенням стала поява версії e-Power, яка може бути тільки передньопривідною. Гібридна силова установка створена на базі бензинового турбомотора, який виступає в ролі генератора для заряду акумулятора, що живить 190-сильний електромотор, що обертає колеса. Передбачена технологія e-Pedal, що дозволяє керувати розгоном та гальмуванням лише за допомогою педалі акселератора.

Оновлений Nissan Qashqai, випуск якого налагодять у Великій Британії, з’явиться на європейському ринку до кінця поточного року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення