За кордономОгляд ЗМІ

У Німеччині виступили за збільшення спецфонду Бундесверу до 300 млрд євро

16 січня 2023, 11:14Новини128

Этот материал также доступен на русском

З огляду на невпинну російську агресивну війну проти України, уповноважена Бундестагу у справах збройних сил Єва Хьогль закликає збільшити спеціальні асигнування для Бундесверу втричі

  • Посилання скопійованоlink copied

З огляду на невпинну російську агресивну війну проти України, уповноважена Бундестагу у справах збройних сил Єва Хьогль закликає збільшити спеціальні асигнування для Бундесверу втричі – з нинішніх 100 млрд євро до 300 млрд євро.

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє RND.

Політик СДПН також заявила, що подальша підтримка України зброєю та боєприпасами “не спрацює без нових виробничих потужностей”.

Аналогічну заяву зробив і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Він заявив, що виробництво повинно збільшуватися, “щоб поповнити запаси Альянсу і гарантувати, що ми зможемо продовжувати постачати зброю в Україну протягом тривалого часу”.

Хьогль вважається можливою наступницею міністра оборони Крістіне Ламбрехт, яка, як очікується, піде у відставку наступного тижня.

Про створення спецфонду для зміцнення Бундесверу канцлер Олаф Шольц оголосив через кілька днів після вторгнення росії в Україну в лютому.

Ці гроші призначені для приведення озброєння та обладнання Бундесверу у відповідність до стандартів після десятиліть виснаження.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?