Проекти та інновації

У Нацгвардії анонсували створення нової бригади наступу «Хартія»

31 липня 2023, 15:12Новини76

Командувач Національної гвардії України Олександр Півненко розповів про роботу існуючих бригад наступу, а також анонсував нову бригаду, вже сьому за рахунком

  • Посилання скопійованоlink copied

Командувач Національної гвардії України Олександр Півненко розповів про роботу існуючих бригад наступу, а також анонсував нову бригаду, вже сьому за рахунком. Подробиці він озвучив в інтерв’ю «Українській правді».

Відповідаючи на запитання щодо підготовки проекту зі створення бригад наступу, Півненко зазначив, що зараз є вже перші шість бригад – це перший етап.

«Другий етап – це сьома бригада «Хартія», яка формується. Інші вже виконують завдання, несуть бойові втрати та поповнюються. Аналогічно деякі наступають, деякі поки що чекають, деякі вже діють в обороні», – розповів він.

Говорячи про рівень забезпечення Гвардії наступу, командувач зазначив, що забезпечення бійців зараз на тому ж рівні, що й Сил оборони України.

«Є повний цикл забезпечення, тобто до нас доходить забезпечення як до Збройних сил. Звісно, хотілося б краще, швидше. Але я розумію, що це не так просто», – сказав Півненко.

Також він назвав головні проблеми у НГУ. За його словами, це довга доставка озброєння та військової техніки.

«Вона йде, пливе на кораблях, їде, але хочеться зараз і швидко. Бригади наступу НГУ – аналогічні бригадам Збройних сил, тобто велика кількість особового складу, яку необхідно забезпечити озброєнням», – додав він.

За словами Півненка, для цього всього потрібен час.

Нагадаємо, Гвардія наступу показала штурм позицій окупантів на Запорізькому напрямі. А до цього Гвардія наступу допомогла ЗСУ знищити наглядовий пункт окупантів на Донбасі.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога