Огляд ЗМІ

У НАТО “благословили” ЗСУ на удари по військових та логістичних об’єктах на території росії

26 квітня 2022, 13:56Новини705

Такі удари всією наявною у ЗСУ зброєю – абсолютно законні, підкреслили у Лондоні

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністр з питань збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі повідомив, що Збройні Сили України мають абсолютне право на застосування переданої союзниками зброї для ударів по військових та логістичних об’єктах противника на території рф.

Таку заяву він зробив під час інтерв’ю в ефірі Times Radio, відповідаючи на конкретні запитання журналіста.

Як підкреслив британський високопосадовець, через те, що РФ здійснила напад, то Україна “може завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”. Більше того, за словами Джеймса Гіппі союзники вже передали зброю, яка дозволяє України знищувати цілі на необхідній дальності від кордонів.

“Цілком легітимно з боку України цілитись у тили РФ, щоб порушити логістику, яка безпосередньо сприяє смертям та різанині на українській землі”, – підкреслив Джеймс Гіппі.

Зазначимо, що Головне управління розвідки МОУ зробило вкрай цікаву публікацію про застосування проти рашистів на Донбасі нової реактивної системи залпового вогню, натякнувши, що це можуть бути M270 та M142 HIMARS.

Ці універсальні пускові установки можуть використовувати цілий спектр некерованих, високоточних та балістичних тактичних ракет із рубежами дії до 45, 70 та 300 км. Це і є та сама “довга рука”, яка вкрай необхідна Збройним Силам України.

Також слід нагадати, що буквально на днях у російському Брянську сталась масштабна пожежа. Горіли дві нафтобази, одна з яких на території військової частини. І поки у РФ вже почались розмови про використання ударних БПЛА, скоріш за все вся справа у недопалках, які рашиські солдати кидають, куди не треба. Почути, як летять такі недопалки можливо на відео з камери спостереження.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”