У Мінсоцполітики пояснили затримки з виплатами внутрішнім переселенцям

12 травня 2022, 15:46Новини271

Этот материал также доступен на русском

Зараз в Україні зареєстровано 2,8 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

  • Посилання скопійованоlink copied

Головна причина затримок із виплатами внутрішньо переміщеним особам — дефіцит персоналу, який працює на місцях і обробляє звернення громадян.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час конференції «Мої фінанси під час війни», зазначає Мінфін.

«Наразі залишилося 40% персоналу. Решта переїхали до Рівненської, Волинської, Черкаської та інших областей. І доки залишатиметься дефіцит людського ресурсу, кадрів, ми це питання розв’язати не зможемо», — заявив заступник міністра.

За його словами, зараз в Україні зареєстровано 2,8 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

«Не можна одночасно призначити 3 мільйони виплат. Фізично неможливо це зробити», — пояснив Музиченко.

Він також зазначив, що проблему затримки виплат вирішують поступово. Наприклад, замість того, щоб проводити виплати тричі на місяць, їх стали проводити 6 разів на місяць. Кошти на фінансування виділяються кожні 3 дні. Але все обмежено людським ресурсом, кількістю людей, яка працює на місцях, і наскільки швидко вони можуть обробити звернення.

«Ми обов’язково все виплатимо, це тільки питання часу на обробку даних… Якщо люди зареєструвалися як внутрішні переселенці, є відповідне документальне підтвердження, і вони подали заявку на отримання відповідної допомоги, вони її обов’язково отримають. Я думаю, що найближчими тижнями», — запевнив заступник міністра.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні