Зверніть увагу

У Мінсоцполітики пояснили, як подати заявку тим, хто не отримав виплати через “Дію”

13 вересня 2022, 17:46Новини246

Мінцифри сформувало перелік таких громадян та передало до органів соціального захисту населення

  • Посилання скопійованоlink copied

Багато українців стали вимушеними переселенцями та переїхали до інших областей через військову агресію РФ. Внутрішньо переміщені особи (ВПО) мають право на отримання грошової допомоги від держави.

Переселенці, які звернулися до 30 квітня через «Дію» по допомогу, але не отримали грошей, можуть вдруге подати відповідну заявку. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час телемарафону, пише «Главком».

Переселенці, які подавали заяву на виплати до 30 квітня 2022 року через «Дію», але не отримали грошей, можуть вдруге подати її.

«Не можу сказати, що таких випадків було багато, але кілька десятків тисяч звернень через недосконалу роботу системи «Дія» не дійшли до кінцевої точки прийняття рішення. Проаналізувавши цю ситуацію спільно з Міністерством цифрової інформації та реагуючи на запити цих людей, ми надали їм можливість повторно звернутися по допомогу», – сказав Музиченко.

Повідомляється, що Мінцифри сформувало перелік таких громадян та передало до органів соціального захисту населення.

Заступник міністра зазначив, що заяви подаються не через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) чи територіальну громаду, а саме через структурні підрозділи з питань соцзахисту населення. «Якщо вони внесені до зазначеного списку, їм буде призначено допомогу починаючи з березня. Якщо людина не потрапила до такого списку, вона все одно має звернутися і надати підтвердження того, що у квітні поточного року вона вже подавала інформацію про надання допомоги. Їй також будуть призначені відповідні виплати», – підкреслив заступник міністра.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?