У Мінфіні сказали, куди направлять €1,2 мільярда допомоги Євросоюзу

25 січня 2022, 12:26Новини179

Этот материал также доступен на русском

У 2022 році ЄС має надати додаткові грантові ресурси на суму 120 млн євро для підтримки реформ та державної політики у ключових сферах.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кошти макрофінансової допомоги Європейського Союзу будуть спрямовані на підтримання фінансової стабільності в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів, – пише finance.ua.

«Ми вдячні партнерам із Європейського Союзу за підтримку України, що допоможе забезпечити макрофінансову стабільність. Рішення про старт нової програми макрофінансової допомоги ЄС є черговим свідченням високого рівня стратегічного партнерства з ЄС, а також довіри до нашої країни та ефективної співпраці протягом останніх років», – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Окрім того, відповідно до згаданого рішення Європейської комісії, у 2022 році ЄС має надати додаткові грантові ресурси на суму 120 млн євро для підтримки реформ та державної політики у ключових сферах.

Нагадаємо, Європейська комісія 24 січня оголосила про виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки шляхом започаткування нової екстреної програми макрофінансової допомоги у сумі 1,2 млрд євро. Перший транш такої допомоги сягне 600 млн євро. Рішення Європейської Комісії має бути підтримане Радою Європейсього Союзу та Європейським парламентом.

Раніше, 25 жовтня 2021 року, Україна отримала від Європейського Союзу другий транш у рамках 5-ої програми макрофінансової допомоги ЄС номінальним обсягом 600 млн євро. Загальна сума пільгової кредитної допомоги ЄС, отриманої Україною у рамках реалізації п’яти програм макрофінансової допомоги протягом 2014 – 2021 років, перевищила 5 млрд євро.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону