У Мінʼюсті розповіли, коли відновиться розпродаж СІЗО і колоній

4 березня 2023, 13:00Новини271

У 2021 році Мінʼюст продав Львівську виправну колонію №48 за 407,5 млн грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Проєкт розпродажу майна пенітенціарної системи наразі поставили на паузу до перемоги України та в очікуванні щедрих інвесторів.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

“Торік планувалося виставити на приватизацію майже 30 об’єктів, але готових пакетів документів було п’ять. Ми продовжуємо готувати документи, я чекаю найкращих, найщедріших інвесторів для наших об’єктів, хочу продати їх за максимальною ціною, бо знаю, на що треба витратити ці гроші. Тим паче наші об’єкти здорожчали в ціні через зростання вартості металу, бетону, загальну інфляцію. Тож розумію: щоб зараз побудувати один об’єкт, треба з десяток продати. Тому ми наразі тримаємо проєкт із приватизації майна колоній та СІЗО на паузі, хоча законодавчих обмежень щодо приватизації немає. А тим часом – готуємо документи, чекаємо на перемогу, на інвесторів, яким запропонуємо свої об’єкти, коли на це буде максимально вдалий час”, – розповіла Висоцька.

Відповідаючи на запитання, як використали кошти з продажу колонії у Львові, вона зауважила, що на спеціальні рахунки Мін’юсту надійшло 70% від продажу, бо ПДВ і решта 30% “пішли” в загальний фонд.

“На ці 70% від суми, які знаходяться на наших спеціальних рахунках, у нас є великі плани – проєкти з будівництва модельної установи і слідчих ізоляторів. Це наші проєкти, які шкода не реалізовувати, тож за гроші від продажу колонії у Львові ведеться в тому числі проєктно-кошторисна робота для будівництва нових установ та підготовка до продажу інших колоній і СІЗО”, – пояснила заступниця міністра.

Як повідомлялося, Міністерство юстиції 6 серпня 2020 року розпочало розпродаж майна пенітенціарної системи.

У 2021 році Мінʼюст продав Львівську виправну колонію №48 за 407,5 млн грн. Переможцем відкритого аукціону стало ТзОВ “Девелопмент інжиніринг сервіс”.

Теги
Теги
Зверніть увагу
Сьогодні, 12:48 • Новини • Зверніть увагу
За кордоном
Сьогодні, 12:06 • Новини • За кордоном
Зверніть увагу
Сьогодні, 10:17 • Новини • Зверніть увагу
За кордоном
17 травня 2024, 17:47 • Новини • За кордоном

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні