За кордоном

У Meta вирішили згорнути криптовалютний проєкт

26 січня 2022, 17:29Новини566

Этот материал также доступен на русском

Diem Association обговорює з інвестиційними банкірами варіанти продажу своєї інтелектуальної власності.

  • Посилання скопійованоlink copied

Проєкт Meta (колишньої Facebook) зі створення криптовалюти Diem, раніше відомої як Libra, виявився невдалим. Згідно з даними Bloomberg, некомерційна організація Diem Association (колишня назва — Libra Association), створена Facebook для розробки платіжної системи на основі блокчейну, “вивчає можливість продажу своїх активів як спосіб повернути капітал своїм членам-інвесторам”, зазначає Investory News.

За словами джерел, Diem Association обговорює з інвестиційними банкірами варіанти продажу своєї інтелектуальної власності. Також представники компанії шукають відповідні вакансії для розподілу працівників за іншими проєктами.

Так, повідомленню про те, що Diem обговорює варіанти продажу активів, передувала хвиля звільнень. Наприкінці листопада 2021 року її покинув голова платіжного підрозділу Meta Девід Маркус. Саме він захищав криптопроєкт компанії перед Сенатом США та займався розвитком розробленого їй цифрового гаманця Novi.

Як зазначається, звільненням своєю чергою передувала хвиля критики криптопроєкту. Наприклад, наприкінці жовтня 2021 року демократи вимагали від представників організації згорнути Novi та Diem. Як пише Bloomberg, Федеральна резервна система США “завдала останнього удару” по проєкту, вчинивши тиск на Silvergate, банківського партнера Diem Association, який співпрацював з асоціацією минулого року з метою запуску цифрової валюти.

Представник Diem Association Майкл Кріттенден сказав The Verge, що публікація Bloomberg містить деякі фактичні помилки, але відмовився від подальших коментарів з цього приводу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?