У Маріуполі крадіжками у квартирах керує «поліція днр»

30 серпня 2022, 11:38Новини276

Щовечора поліціянти-колаборанти разом з «поліціянтами-днрівцями» ділять здобич, розтягуючи її по кабінетах в відділку «поліції»

  • Посилання скопійованоlink copied

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі «поліцейський контроль» перетворився на кероване мародерство в квартирах та домівках.

Про це в Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. «Контролем за розбором завалів у Приморському районі займається так звана «поліція днр». Водночас цей контроль фактично перетворено на кероване мародерство квартир та домівок. Все награбоване завозиться щодня та складується в приміщенні гаража на території Приморського відділку поліції», — написав Андрющенко.

За його словами, щовечора поліціянти-колаборанти разом з «поліціянтами-днрівцями» ділять здобич, розтягуючи її по кабінетах в відділку «поліції».

«Однак це лише початок. Кожен мародер закриває на ключ та опечатує в кабінеті награбоване, однак зранку виявляється, що крадії вкрали в крадіїв та починається пошук «свого майна» по сусідніх кабінетах і чвари. І так щодня. Верх в мародерстві та останнє слово залишається за росіянами або «днрівцями», які погрожують колаборантам просто здати їх до мгб або фсб. І так – щодня», — пояснив радник мера.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога