У Києві вже 42 котельні «Київтеплоенерго» забезпечені генераторами на випадок блекауту

9 січня 2023, 15:50Новини346

Этот материал также доступен на русском

«Київтеплоенерго» сформувало достатні резерви палива для забезпечення резервного живлення загальних потреб підприємства

  • Посилання скопійованоlink copied

На сьогодні 42 котельні «Київтеплоенерго» мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії. Йдеться насамперед про малі квартальні котельні. Перепідключення обладнання до автономного джерела живлення дозволяє звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Про це, інспектуючи роботу потужного генератора на одній із таких котельних, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Київтеплоенерго» сформувало достатні резерви палива для забезпечення резервного живлення загальних потреб підприємства.

«Ми перевірили роботу генератора на одній із котельних, від якої тепло отримують 50 будівель, дитячий садок та школа. Генератор потужністю 500 кВт сюди було встановлено 4 січня. Після перепідключення котельні до генератора необхідно виконати повний цикл пуску її обладнання, що оперативно роблять працівники «Київтеплоенерго». Звісно, це передбачає додаткове навантаження на обладнання і на персонал, але дозволяє утримувати оселі киян в теплі», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

«Київ, у тому числі завдячуючи міжнародним партнерам, значно зміцнив теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Адже ми розуміємо, наскільки в фокусі ворога зараз наша інфраструктура. Тому як тільки підприємство отримує генератори у якості технічної допомоги, вони відразу направляються на теплоджерело. Вибір котельні залежить від потужності отриманого генератора, кількості споживачів, соціального значення об’єктів», – сказав заступник голови КМДА.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро