Колізії та конфлікти

У Києві вилучили з незаконного обігу майже 50 тис. л дизпального

28 серпня 2023, 17:12Новини285

Орієнтовні збитки від несплати акцизного збору – понад 260 тис. грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

У столиці детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) вилучили з незаконного обігу 47 тисяч літрів дизпального, повідомляє прес-служба бюро.

«Під час огляду складу в одному зі спальних районів Києва працівники Бюро економічної безпеки виявили незаконне перекачування дизельного пального з вантажівки в паливні резервуари. Жодних документів щодо якості й походження палива водій надати не зміг», — йдеться у повідомленні.

Окрім автомобіля з цистерною, в якій знаходилось 12 тис. літрів палива, детективи під час обшуку вилучили ще 6 бочок з рідиною, попередньо дизпаливом, загальним обсягом близько 35 тис. літрів.

Наразі пальне спрямовано на експертизу на відповідність державним стандартам України. Його загальна вартість складає понад 2,3 млн грн.

Орієнтовні збитки від несплати акцизного збору – понад 260 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора.

Нагадаємо, з початку року детективи БЕБ вилучили з тіньового обігу 35 800 тонн бензину, газу й дизельного пального вартістю 1,6 млрд гривень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна