У Києві викрили 2 нарколабораторії з щомісячним обігом у 300 тис. гривень

1 грудня 2023, 15:25Новини154

Этот материал также доступен на русском

Фігурантів затримали в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання про повідомлення особам про підозру

  • Посилання скопійованоlink copied

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва викрито 4 осіб, які організували на території столиці 2 нарколабораторії з виготовлення канабісу та склад для зберігання готової продукції, а також налагодили збут наркотичних засобів та психотропних речовин на території столиці (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 313 КК України).

За даними слідства, фігуранти розробили план виробництва, зберігання та подальшого збуту наркотичних засобів та психотропних речовин «з рук в руки».

Кожен зі співучасників виконував свою роль у злочині. Так, 31-річний чоловік з 24-річною спільницею займались збутом готового «товару», ще 2 чоловіків 25 та 35 років організували за місцями проживання процеси вирощування конопель та виготовлення канабісу.

В ході проведених 5 оперативних закупок, 7 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 300 гр. амфетаміну, 500 гр. канабісу, 50 пігулок МДМА (екстазі), 50 гр. екстракту канабісу, 24 рослини конопель, грошові кошти, засоби для зважування та фасування, лабораторний посуд та інше приладдя для виготовлення психотропних речовин, мобільний телефон, грошові кошти тощо.

Загальна вартість вилучених речовин складає понад 500 тис. грн., щомісячний обіг від «наркобізнесу» – понад 300 тис. грн.

Фігурантів затримали в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання про повідомлення особам про підозру, обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та накладення арешту на вилучене майно.
Одночасно розпочато досудове розслідування за фактами використання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, та вирощування конопель (ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 313 КК України).
Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокурорами спільно з СВ Шевченківського УП ГУНП в м. Києві, за силової підтримки УБН ГУ НП в м. Києві.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах