За кордоном

У ЄС порекомендували Медведєву звернутися до психіатра

22 лютого 2024, 17:37Новини106

Этот материал также доступен на русском

Заява прозвучала від представникп Зовнішньої дипломатичної служби Європейського Союзу Пітера Стано

  • Посилання скопійованоlink copied

Представник Зовнішньої дипломатичної служби Європейського Союзу Пітер Стано порекомендував заступнику голови Ради безпеки РФ Дмитру Медведєву звернутися до психіатра.

У четвер у Брюсселі, коментуючи на прохання журналістів нещодавню заяву Медведєва про те, що Київ і Одеса – російські міста, а РФ має дійти до Києва, Стано сказав: “Ми не коментуємо дивні висловлювання, особливо людей, які відчайдушно шукають уваги, особливо якщо вони – номер два (у країні). Хоча приємно, що людина, яку ви згадали, публічно ділиться з нами діагнозом свого психічного стану. Я думаю, що ми можемо лише порекомендувати консультації та психіатричну допомогу. Але я не впевнений, що російська держава з мільярдами, які вони даремно витрачають на незаконну війну проти України, дійсно може дозволити собі інвестувати в соціальну допомогу та охорону здоров’я для людей”.

Водночас представник Зовнішньої дипломатичної служби ЄС відзначив нещодавнє засідання міністрів закордонних справ країн – членів ЄС, які “дуже чітко дали зрозуміти, що ми сповнені рішучості продовжувати підтримувати Україну в її законному захисті від агресії, особливо зараз, коли ми наближаємося до сумної позначки двох років від початку повномасштабного вторгнення”.

“Держави-члени роблять усе можливе, щоб, як каже високий представник, забезпечити Україні більше і швидше (допомоги) не тільки доти, доки буде необхідно, а й стільки, скільки знадобиться – боєприпасів, військової техніки, протиповітряної оборони тощо, щоб Україна змогла виграти цю війну з агресором”, – констатував Стано.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму