За кордономОгляд ЗМІ

У Франції наказали зняти з продажу іРhone 12: у чому причина

14 вересня 2023, 09:39Новини563

Этот материал также доступен на русском

Урядовий наглядовий орган у Франції наказав компанії Apple відкликати iPhone 12 зі свого ринку через занадто високий рівень електромагнітного випромінювання.

  • Посилання скопійованоlink copied

Урядовий наглядовий орган у Франції наказав компанії Apple відкликати iPhone 12 зі свого ринку через занадто високий рівень електромагнітного випромінювання.

Про це йдеться в заяві національного агентства з радіочастот, що здійснює нагляд за радіоелектричними частотами та впливом електромагнітного випромінювання на населення.

У своїй заяві відомство закликало Apple застосувати всі доступні засоби для швидкого усунення цієї несправності для телефонів, які вже використовуються.

Як зазначив французького регулятор, виправлені оновлення контролюватиме агентство. Якщо вони не спрацюють, Apple буде змушена відкликати телефони, які вже продали.

Агентство заявило, що виявило рівень поглинання електромагнітної енергії 5,74 Вт на кілограм під час випробувань телефону в руці або кишені, що перевищує норму ЄС, яка становить 4 Вт на кілограм.

Сама компанія заперечує ці висновки і заявляє, що пристрій відповідає всім нормам, що регулюють випромінювання. Вона зазначила, що телефон сертифікули багато міжнародних органів. Він відповідає всім чинним нормам і стандартам щодо випромінювання в усьому світі.

В Apple запевнили, що надали французькому регулятору численні результати лабораторних досліджень, проведених як компанією, так і сторонніми лабораторіями, що підтверджують відповідність телефону нормам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?