Зверніть увагу

У “Дії” запустили “єДокумент”

11 березня 2022, 10:34Новини180

Этот материал также доступен на русском

“єДокумент” міститиме паспортні дані та РНОКПП (картку платника податків)

  • Посилання скопійованоlink copied

У застосунку “Дія” тепер доступний тимчасовий документ на період війни – “єДокумент”. Про це повідомляє пресслужба “Дії” в Telegram.

“Багато українців мусили евакуюватися у більш безпечні регіони України, проте не всі взяли з собою необхідні документи. З міркувань безпеки держреєстри було відключено, відповідно цифровий паспорт чи водійське посвідчення в Дії не завжди під рукою. Тому ми запускаємо “єДокумент у “Дії”, – йдеться у повідомленні.

Щоб тимчасовий документ з’явився, необхідно оновити застосунок. “єДокумент” міститиме паспортні дані та РНОКПП (картку платника податків).

“Такий цифровий документ ви можете показувати представникам поліції та бійцям територіальної оборони на блокпостах, щоб підтвердити особу”, – зазначили в “Дії”.

Наголошується, що “єДокумент” буде автоматично доступний для всіх користувачів “Дії”, які оновили застосунок., генерувати його самостійно не потрібно.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень