У «Дії» з понеділка стануть доступними ще чотири соціальні сервіси

3 вересня 2023, 15:54Новини700

Це допомога при усиновленні дитини, допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною, допомога особам з інвалідністю, допомога на дитину одинокій матері або батьку

  • Посилання скопійованоlink copied

Мінсоцполітики працює над кількома ініціативами, які спрямовані на забезпечення індивідуальних потреб громадян.

Про це в ефірі Українського Радіо розповів заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

“Ми працюємо над тим, щоб 100% таких затребуваних соціальних сервісів громадянам надавалось дистанційно. І портал, і застосунок Дія – це для нас пріоритет”, – сказав посадовець.

Він також анонсував, що вже з наступного понеділка на порталі Дія стануть доступними ще чотири затребувані соціальні сервіси.

Це допомога при усиновленні дитини, допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною, допомога особам з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю, допомога на дитину одинокій матері або батьку.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні