Проекти та інновації

У чисту енергетику цьогоріч інвестовано $2 трильйони

12 листопада 2024, 16:16Новини179

Этот материал также доступен на русском

Це майже вдвічі більше, ніж у викопні види палива

  • Посилання скопійованоlink copied

Глобальні інвестиції в чисту (безвуглецеву) енергетику та її інфраструктуру сягнуть $2 трлн у 2024 році, що майже вдвічі більше, ніж у викопні види палива, заявив виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН про зміну клімату Саймон Стіл під час відкриття Конференції ООН з питань зміни клімату (COP29), пише Укрінформ.

“Інвестиції в чисту енергетику та інфраструктуру сягнуть двох трильйонів доларів у 2024 році. Це майже вдвічі більше, ніж у викопні види палива. Перехід до чистої енергії та кліматичної стійкості не зупинити. Наше завдання — прискорити цей процес і переконатися, що його величезними перевагами зможуть скористатися всі країни та всі люди”, — сказав він.

Наголошено, що слід відмовимося від думки, що інвестиції в безвуглецеву енергетику є “благодійністю”, оскільки “нова амбітна мета кліматичних фінансів повністю відповідає інтересам кожної окремої країни, включаючи найбільші та найбагатші”.

На цьому тлі Стіл вказав на важливість реформування глобальної фінансової системи та запуску “міжнародних вуглецевих ринків”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?