У Британії викрили схему продажу контенту з насильством над дітьми, створеного ШІ

11 липня 2023, 17:24Новини61

Оскільки штучний інтелект продовжує стрімко розвиватися, виникають питання щодо майбутніх ризиків, які він може становити для конфіденційності людей, їхніх прав та безпеки

  • Посилання скопійованоlink copied

Педофіли використовують штучний інтелект, щоб створювати та продавати реалістичні матеріали про сексуальне насильство над дітьми. Про це йдеться у розслідуванні ВВС.

Автори зображень використовують програмне забезпечення зі штучним інтелектом під назвою Stable Diffusion, яке призначене для створення зображень для використання у мистецтві чи графічному дизайні. Програма може створити зображення за описом користувача.

Журналісти виявили, що цю програму використовують для створення реалістичних зображень сексуального насильства над дітьми, зокрема зґвалтування немовлят і дітей раннього віку.

Рекламують зображення за допомогою хештегів на таких платформах, як-от японський вебсайт для обміну зображеннями Pixiv, а сплатити за контент можна навіть на такому сайті, як Patreon.

Речник Pixiv сказав, що компанія приділяє величезну увагу розв’язання цієї проблеми. Він заявив, що заборонив усі реалістичні зображення сексуального контенту за участю неповнолітніх.

У Patreon говорять, що дотримується політики “нульової толерантності” до подібного контенту і кажуть, що видалили більшу кількість” таких матеріалів.

Оскільки штучний інтелект продовжує стрімко розвиватися, виникають питання щодо майбутніх ризиків, які він може становити для конфіденційності людей, їхніх прав та безпеки.

Дослідження свідчить про те, що зображення жорстокого поводження з дітьми створюють у “промислових масштабах”, подекуди до тисячі на місяць.

Коментарі користувачів до окремих зображень у Pixiv дають зрозуміти, що вони мають сексуальний інтерес до дітей, а деякі з користувачів навіть пропонують надати їм реальні зображення та відео жорстокого поводження з дітьми.

“Злочинці, які займаються сексуальним насильством над дітьми, переймають усі технології, і деякі експерти вважають, що майбутнє матеріалів про сексуальне насильство над дітьми залежить від контенту, створеного ШІ”, – кажуть в урядовому агентстві з питань розвідки, безпеки та кібернетики Великої Британії.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро