У березі капіталізація світового крипторинку зросла на 16,3% – Binance

12 квітня 2024, 14:00Новини77

Этот материал также доступен на русском

Ринок NFT продемонстрував позитивні тенденції з ростом загального обсягу продажів на 14,6%, досягнувши $1,41 млрд

  • Посилання скопійованоlink copied

У березі капіталізація світового крипторинку зросла на 16,3%. Хоча приплив капіталу в спотові ETF на біткоїн сповільнився у другій половині місяця, з січня ці фонди залучили понад $12 млрд.

Про це повідомили у Binance Research.

За словами експертів, розгляд інвестиційних перспектив біткоїна продовжуватиме привертати увагу інвесторів, тому очікується, що волатильність цін на криптовалюту залишиться актуальною.

Серед десяти найбільших криптовалют спостерігалося значне зростання за ринковою капіталізацією, що продовжило позитивну тенденцію попередніх місяців.

– SHIB, TON, і DOGE позначилися місячним зростанням відповідно на 137,7%, 111,9%, і 70,1%, підтримане дедалі більшою популярністю мем-монет у мережах, таких, як Solana та Base.

– SOL і BNB продемонстрували вражаючі результати, зростаючи на 54,7% і 50,4% відповідно. SOL досягла нових висот з погляду ринкової капіталізації та обсягу торгів на децентралізованих біржах, з рекордним показником у $74,5 млрд.

– На тлі цього успіху Bitcoin (BTC) продовжив своє зростання, хоча й повільніше, зі зростанням на 13,9% і досягненням нових максимумів – понад $73 000.

– XRP, ETH та ADA виявили менш виражене зростання, де XRP та ETH збільшились на 6,1% і 5,0% відповідно, тоді як ADA демонструвала невелике зниження на 1,6%.

Цей місяць підкреслив динаміку та волатильність крипторинку, демонструючи значні коливання цін та активність інвесторів, особливо в сегменті монет-мемів і великих криптовалют, таких, як Solana та BNB.

Ринок децентралізованих фінансів (DeFi) продемонстрував значний прогрес у березні 2024 року, збільшивши загальну заблоковану вартість (TVL) на 14%. Серед провідних блокчейнів особливо вирізняються Solana та Base, де TVL зросла на 94% і 143% відповідно.

Solana встановила новий рекордний обсяг торгів на децентралізованих біржах (DEX), досягнувши $60 млрд. Base також показала надзвичайні результати, встановивши новий рекорд у $7,82 млрд.

Популярність мем-монет стала ключовим фактором, що сприяє зростанню на цих платформах, звертаючи увагу на потенціал цих активів у стимулюванні ширшого прийняття у сфері DeFi. Зростаюча активність і обсяги торгів у DeFi підкреслюють динамічність ринку та збільшення інтересу до інноваційних фінансових технологій.

Ринок NFT продемонстрував позитивні тенденції з ростом загального обсягу продажів на 14,6%, досягнувши $1,41 млрд.

– Ordinals та NodeMonkes показали вражаюче місячне зростання на 170% і 140% відповідно.

– Обсяг продажів Pandora, першої колекції NFT, яка використовує стандарт ERC-404, зазнав суттєвого спаду на 78% у березні. Це підкреслює змінність інтересу й вартості у світі цифрового мистецтва та колекцій.

– З огляду на обсяг продажів, біткоїн очолив список з $514 млн, послідовно за ним йдуть Ethereum з $489 млн і Solana з $243 млн.

Інші мережі показали значно нижчі обсяги продажів, що підкреслює домінування трьох лідерів на ринку NFT.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення