У 2023 році Укрзалізниця встановила рекорд вантажних перевезень за час війни

21 грудня 2023, 17:27Новини696

Этот материал также доступен на русском

За 2023 рік Укрзалізниця очікує отримати 7 мільярдів чистого прибутку

  • Посилання скопійованоlink copied

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко під час підсумкової зустрічі команди Міністерства з головами дипмісій та громадськістю розповів про основні досягнення Укрзалізниці за 2023 рік.

«Важливим нашим досягненням цьогоріч є нарощення обсягів вантажних перевезень. Найвищої точки ми сягнули в листопаді – 14 мільйонів тонн. Це абсолютний рекорд від початку широкомасштабного вторгнення. Зокрема, велика частина цих обсягів пішла саме на експорт. У 2023 році, окрім того, що ми займалися критичним відновленням нашої інфраструктури, ми також інвестували в її розвиток. Це необхідно не тільки для безперебійного пасажирського перевезення, але й – знову таки – для подальшої підтримки експорту для збільшення обсягів вантажоперевезення.

Ми реконструювали 273 кілометри колії, продовжуємо відновлювати локомотивний парк та вагони, будуємо спеціальний рухомий склад для контейнерних перевезень. Прикладом і доказом важливості останнього є нещодавнє перевезення вантажівок з польського кордону. Окрім відбудови колій, ми активно працювали над відновленням інженерних споруд, а нашим окремим фокусом була також енергетична інфраструктура. Мало хто знає, але, окрім того, що Укрзалізниця – найбільший перевізник у країні, ми також є одним з найбільших операторів розподілу електроенергії.

Нам вдалося відновити 28 тягових підстанцій. Від цього залежить не лише безперебійність нашої системи, а й безперебійність живлення низки підприємств і громад. Укрзалізниця залишається одним з найбільших адресатів міжнародної підтримки. Для того, щоб наші партнери знали, що гроші використовуються прозоро, ми маємо демонструвати їм, яких реальних заходів ми вживаємо для подолання корупції в компанії. У 2023 році ми затвердили нового антикорупційного уповноваженого, завершуємо оновлення Антикорупційної програми. Інший елемент забезпечення прозорості – перезавантаження системи закупівель. Ми замінили всю керівну команду управління закупівлями, а понад 70% річного обсягу операційних закупівель перевели на прямі договори з виробниками», – зазначив Євген Лященко.

За 2023 рік Укрзалізниця очікує отримати 7 мільярдів чистого прибутку.

Цьому, зокрема, мають сприяти, за словами Євгена Лященка, заходи з оптимізації оперативної діяльності, які компанія провела за минулий рік. Завдяки ним вдалося зекономити мільярди гривень.

У найближчих планах Укрзалізниці на 2024 рік:

  • розробка стратегії компанії на 2025-2030 роки з залученням зовнішніх консультантів;
  • оновлення та імплементація антикорупційної програми в тісній співпраці з НАЗК;
  • підвищення ефективності закупівель та витрат;
  • збільшення обсягів вантажоперевезень, зокрема, максимальне використання можливостей українського морського коридору.

Джерело: Agravery.com

Зверніть увагу
Сьогодні, 10:17 • Новини • Зверніть увагу
За кордоном
17 травня 2024, 17:47 • Новини • За кордоном

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні