За кордоном

Тим, хто за 8000 км критикує контрнаступ ЗСУ, має бути соромно – генерал США

27 вересня 2023, 17:11Новини82

Українським бійцям доводиться наступати без підтримки авіації, без якої США, Велика Британія чи Німеччина ніколи не посилала б своїх солдатів у бойові дії

  • Посилання скопійованоlink copied

Колишній командувач Сухопутних сил НАТО в Європі Бен Годжес заявив, що критика українського контрнаступу у війні проти Росії – це непрофесійні та марні заяви. Такі слова генерала США цитує «Голос Америки».

«Тим, хто за 8000 кілометрів критикує, як хтось інший заходить на мінні поля і окопи та розміновує їх, повинно бути соромно самим за себе», – висловся він.

Годжес нагадав, що українським бійцям доводиться наступати без підтримки авіації, без якої США, Велика Британія чи Німеччина ніколи не посилала б своїх солдатів у бойові дії.

За його словами, контрнаступ – це не лише те, що видно на полі бою. ЗСУ проводять багатоскладові комплексні операції, включно з роботою спецпризначенців, атаками дронів, кібер боротьбою, виведенням із ладу російських радарів та ППО та іншим.

Також Годжеса додав, що вражаючою є робота українських військових щодо Чорноморського флоту РФ, яка створює величезний тиск на російський генштаб.

Нагадаємо, очільник МЗС Дмитро Кулеба сказав, що дурниці про повільний контрнаступ пишуть ЗМІ та диванні експерти, але не міністри країн-партнерів. Також він порадив усім критикам заткнутися, приїхати в Україну і постаратися самим звільнити один квадратний сантиметр землі.

А генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що український контрнаступ набирає обертів. Він нагадав усім критикам і скептикам, що Силам оборони вдається відтісняти росіян та звільняти українські території.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”