За кордоном

Turkish Airlines заблокувала для росіян можливість літати в треті країни світу з Туреччини

11 березня 2022, 10:43Новини102

Этот материал также доступен на русском

Авіакомпанія Turkish Airlines з 10 березня призупинила продаж квитків росіянам на рейси з Туреччини до третіх країн. В російській Асоціації туроператорів це пояснюють блокуванням російських банківських карток системами Visa та Mastercard. Про це рішення національний перевізник Туреччини вже повідомив російським контрагентам. “Інформуємо вас про те, що з 10 березня 2022 року авіакомпанія Turkish Airlines тимчасово […]

  • Посилання скопійованоlink copied

Авіакомпанія Turkish Airlines з 10 березня призупинила продаж квитків росіянам на рейси з Туреччини до третіх країн. В російській Асоціації туроператорів це пояснюють блокуванням російських банківських карток системами Visa та Mastercard.

Про це рішення національний перевізник Туреччини вже повідомив російським контрагентам.

“Інформуємо вас про те, що з 10 березня 2022 року авіакомпанія Turkish Airlines тимчасово призупиняє можливість здійснення продажів квитків з маршрутами за межами РФ. В даний час оформлення квитків можливе тільки з вильотом/прильотом з РФ”, – йдеться у повідомленні Turkish Airlines.

Таким чином, компанія все ще дозволяє росіянам оформляти квитки за будь-якими маршрутами, але вони обов’язково повинні починатися або закінчуватися в Росії.

При цьому виписаний має бути єдиний квиток на всі сегменти (тобто Москва – Стамбул – Мале). Оформити квиток без російської ділянки не можна.

Наприклад, можна купити єдиний квиток на рейсах Turkish Airlines з декількома сегментами – наприклад, за маршрутом Москва – Стамбул – Мале – Стамбул – Москва або Подгоріца – Стамбул – Казань. Проте окремий квиток на літак Turkish Airlines з Туреччини до іншої країни поза Росією (наприклад, Стамбул – Нью-Йорк або Стамбул – Мале) росіянам купити вже не можна.

Також недоступні такі варіанти без Росії, як квитки Мадрид – Стамбул – Мадрид. Тобто літати на Turkish Airlines поза контуром Росія – Туреччина взагалі не вийде.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро