Зверніть увагу

Ціни на овочі: в Україні подешевшала молода цибуля

2 серпня 2023, 16:11Новини328

Станом на 1 серпня ціни на цибулю знизилися до 12-18 грн/кг ($0,33-0,49/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні цього тижня впали ціни на ріпчасту цибулю нового врожаю. Зараз вона коштує дешевше, ніж минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Експерти підкреслили, що фермери серйозно стурбовані ситуацією, оскільки збирання пізніх сортів цибулі ще не розпочалося, а попит у цьому сегменті залишається дуже низьким навіть на тлі швидкого зниження цін.

Станом на 1 серпня ціни на цибулю знизилися до 12-18 грн/кг ($0,33-0,49/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

На думку ключових гравців ринку, зниження цін у даному сегменті пояснюється тим, що на поточному тижні практично всі українські господарства взялися до збирання цибулі, тому пропозиція даної продукції на ринку зростає досить швидко.

Аналітики наголосили, що відпускні ціни на ріпчасту цибулю в Україні вже в середньому на 36% нижчі, ніж на початку серпня 2022 року.

Але багато операторів ринку впевнені, що такі низькі ціни на цибулю – це тимчасове явище. Вони прогнозують, що ближче до середини вересня ціни на якісну цибулю можуть почати інтенсивно зростати, коли перекупники почнуть закуповувати дану продукцію для закладання на зберігання.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна