Три облгази Фірташа перейшли під управління «Нафтогазу»

15 серпня 2023, 17:07Новини474

Этот материал также доступен на русском

Послуги населенню надають новоутворені філії управляючої компанії

  • Посилання скопійованоlink copied

Акціонерні товариства «Івано-Франківськгаз», «Хмельницькгаз» і «Миколаївгаз», які входили до «Регіональної газової компанії» олігарха Дмитра Фірташа, сьогодні передали під управління Групи Нафтогаз, повідомила компанія «Газмережі».

«Інтеграція підприємств є першим кроком у вирішенні ключової мети – забезпечити ще в трьох областях стійке та ефективне функціонування кожного метра газорозподільної системи», – заявили в компанії.

Рестарт роботи АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз» і АТ «Миколаївгаз» в складі Групи Нафтогаз базуватиметься на трьох моментах.

  1. Перший – раціоналізація технічної сфери, яка має гарантувати стабільне газопостачання в усіх сферах – від побутової до критичної.
  2. Другий – фінансова дисципліна, яка має бути «побудована на надійних договірних відносин з партнерами та містити відповідальність перед країною за експлуатацію державних газорозподільних систем».
  3. Третій аспект – прозора комунікація та створення максимального комфорту для клієнтів і забезпечення варіативного сервісу.

Нагадаємо, 25 травня 2022 року Державне бюро розслідувань передало до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 26 регіональних операторів газорозподільних систем. Більшість із них — облгази, які працювали під брендом компанії РГК, яку пов’язують із Фірташем.

Зокрема уже під контроль Групи Нафтогаз перейшли «Київоблгаз», «Житомиргаз» і «Львівгаз», «Сумигаз», «Вінницягаз» і «Дніпропетровськгаз». Послуги населенню надають новоутворені філії управляючої компанії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?