Тарас Тарасенко ініціював широке обговорення стратегії та політики підтримки ветеранського підприємництва в Україні

28 лютого 2024, 16:23Новини71

Відповідне обговорення відбулося в межах ключового Форуму ветеранського бізнесу «Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи»

  • Посилання скопійованоlink copied

28 лютого 2024 року ветерани, народні депутати України, представники Уряду, експерти та підприємці обговорили стратегії та політики підтримки ветеранського підприємництва на всіх рівнях в Україні.

Відповідне обговорення відбулося в межах ключового Форуму ветеранського бізнесу «Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи».

Ініціатором Форуму, а також модератором першої сесії Форуму на тему: «Стратегія держави щодо ветеранського бізнесу та політики» виступив народний депутат України – член Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Тарас Тарасенко.

Тарас Тарасенко

В своєму вступному слові він зазначив наступне:

«Досвід Сполучених Штатів Америки, Британії, Ізраїлю свідчить про те, що ветерани є проактивними членами суспільства, вони можуть відкривати супер-стартапи, успішно вести свій бізнес та навіть очолювати корпорації.

Я бажаю, щоб ми також створили в Україні такі умови для ветеранів.

Наша команда, яка складається з народних депутатів України, юридичної та ветеранської спільноти вже напрацювала відповідний законопроект. До цієї роботи ми також залучали Міністерство у справах ветеранів України, Український ветеранський фонд.

Це законопроект «Про ветеранське підприємництво», реєстр. №10258.

Його філософія наступна. Зараз в Україні йде війна. Основний роботодавець – армія. Але після нашої Перемоги перед державою постане завдання – зробити так, щоб основна інвестиція була в учасників бойових дій. Щоб кожен учасник бойових дій міг відновити свою економічну незалежність після того, як він віддав своє здоров’я, свій час, захищаючи нас.

Також ми заклали наймаксимальніші можливості щодо розвитку ветеранського бізнесу. Шлях відкритий. Тепер залишилося проголосувати як на Комітеті, так і в залі.

Я вірю, що скоро всі громади України будуть конкурувати за те, щоб саме у них ветерани відкривали свої бізнеси.

Із свого досвіду скажу – намічається чітка синергія формування комплексної ветеранської політики. Ветеранський бізнес, ветеранське підприємництво – одна з її складових».

Невдовзі Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розгляне на своєму засіданні проект Закону про ветеранське підприємництво за реєстр. №10258.

Форум ветеранського бізнесу «Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи» відбувся за підтримки програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні», у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, що реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alertert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Трансляція заходу – за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=UIU5VmrZ5d0

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму