Сирський про Бахмут: Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій і діятимемо адекватно до ситуації

27 березня 2023, 15:28Новини138

Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, та будемо діяти адекватно до ситуації, що склалася

  • Посилання скопійованоlink copied

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський укотре відвідав найгарячіші точки бахмутського напрямку, повідомляє Міноборони України.

Безпосередньо в районі виконання бойових завдань українськими захисниками він оцінив ситуацію та вжив низку заходів для вирішення проблемних питань, які перешкоджають ефективно виконувати бойові завдання“, – ідеться в прес-релізі управління преси та інформації Міноборони України в понеділок.

Згідно з релізом, командувач також ухвалив низку оперативних рішень, спрямованих на посилення спроможностей Сил оборони України зі стримування та нанесення ураження ворогу.

“Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут. Ситуація стабільно складна. Ворог несе значні втрати в людських ресурсах, озброєнні та військовій техніці, але продовжує вести наступальні дії. Наші захисники в надважких умовах героїчно стримують ворожу навалу і не залишають ворогу шансів реалізувати свої задуми”, – сказав Сирський, слова якого наведено в прес-релізі.

На думку Сирського, оборона Бахмута зумовлена “військовою необхідністю і ґрунтується на грамотному використанні захисних можливостей міста, зведених укріплень і обладнаних вогневих споруд”.

Мужність і героїзм наших воїнів у поєднанні з умілим використанням зброї, застосуванням маневру силами та засобами, дозволили вести оборону міста понад всі граничні терміни та прогнози. Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, та будемо діяти адекватно до ситуації, що склалася”, – повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”