Огляд ЗМІ

Сир робить щасливішим і сприяє здоровому старінню: несподіваний висновок учених

21 червня 2024, 15:05Новини614

Этот материал также доступен на русском

Поліпшення психічного благополуччя є реальним шляхом до здорового старіння, заявили дослідники

  • Посилання скопійованоlink copied

Величезний генетичний аналіз показав, що люди з кращим психічним благополуччям, як правило, живуть довше і здоровіше. І значну роль може зіграти вживання більшої кількості сиру, пише sciencealert.com із посиланням на дослідження, яке було опубліковано в журналі Nature Human Behavior.

Зазначається, що дослідники в Китаї прочесали гени мільйонів європейців не тільки для того, щоб довести, що гауда корисна для здоров’я, але це один із найпривабливіших результатів.

“З восьми різних наборів даних про населення Європи, кожен з яких включав від 38 000 до 2,4 мільйона осіб, дослідники виявили потенційні причинно-наслідкові докази того, що краще психічне благополуччя, що вимірюється задоволеністю життям, настроєм, невротизмом і депресивними симптомами, може допомогти вам жити довше та здоровіше”, – йдеться в публікації.

Автори дослідження стверджують, що результати їхньої роботи пропонують обнадійливі докази того, що поліпшення психічного благополуччя є реальним шляхом до здорового старіння, незалежно від соціально-економічного статусу.

Вказується, що ті учасники, хто повідомив, що їсть більше сиру та фруктів, як правило, мали вищі показники психічного благополуччя. Ба більше, вживання більшої кількості сиру мало позитивний вплив на їхню самооцінку і тривалість життя на 3,67%.

“Судячи з цих початкових досліджень, сир може бути корисним для вашого розуму і тіла. Якщо ви хочете жити довше і здоровіше, ви можете зробити щось більше, ніж час від часу посипати макарони пармезаном”, – йдеться у статті.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби