Світовий банк дасть по 120 доларів на людину: хто отримає допомогу

1 грудня 2023, 14:53Новини745

Этот материал также доступен на русском

Гроші планують направити на підтримку сиріт, дітей, які перебувають під опікою, соціально не захищених студентів, а також жертв катастрофи на ЧАЕС

  • Посилання скопійованоlink copied

Світовий банк надасть Україні кредит в 1,2 мільярда доларів під гарантії уряду Японії.

Кошти будуть спрямовані на підтримку 29 програм соціальної допомоги найвразливішому населенню України у межах проєкту Investing in Social Protection for Inclusion, Resilience та Efficiency (INSPIRE).

Як повідомили у пресслужбі банку, гроші планують направити на підтримку сиріт, дітей, які перебувають під опікою, соціально не захищених студентів, а також жертв катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції та жертв торгівлі людьми.

«Очікується, що цей проєкт охопить майже 10 мільйонів українців у момент найбільшої потреби. Це зміцнить спроможність уряду України надавати соціальну підтримку бідним і вразливим верствам населення в критичний час, коли наближається зима і мільйонам українців потрібна додаткова підтримка, щоб оплатити рахунки та обігріти свої домівки», — заявив регіональний директор Світового банку в справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Раніше повідомлялося, що Світовий банк поліпшив прогноз зростання української економіки. Банк прогнозує зростання ВВП України на 3,5% у 2023 році та на 4,0% у 2024 році. Прогноз зростання економіки України 2026 року збережено на рівні 6,5%.

22 червня група Світового банку оголосила про надання додаткової фінансової підтримки Україні на 1,76 мільярда доларів. Кошти будуть спрямовані на виплату зарплат і пенсій, а також на підтримку деяких груп населення.

В липні Україна отримала 1,5 мільярда доларів від Світового банку. Від початку повномасштабного вторгнення Росії до України, Київ отримав понад 581 мільйона доларів пільгового фінансування від уряду Японії через Японське агентство міжнародного розвитку (JICA).

В Міністерстві фінансів резюмували, що очікують отримати ще 2 мільярди доларів від уряду Японії для прямої бюджетної підтримки через Цільовий фонд Світового банку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом