Судитимуть одразу 23 колишніх правоохоронців з Маріуполя

14 липня 2023, 18:00Новини337

Правоохоронців звільнили із займаних посад в Україні та оголосили у розшук. Їм усім загрожує ч. 2 ст. 111 КК України

  • Посилання скопійованоlink copied

До суду прокурори направили матеріали справи та обвинувальні акти стосовно одразу 23 жителів Маріуполя, с. Сєдове, смт Нікольське та смт Велика Новосілка за держзраду. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Під час розслідування правоохоронці встановили, що у лютому 2022 року під час початку повномасштабного вторгнення РФ, 23 співробітники Маріупольського райуправління поліції, головного управління Нацполіції та управління патрульної поліції у Донецькій області проігнорували наказ виїхати з міста на безпечну територію та залишились у Маріуполі.

У березні 2022 року фігуранти почали працювати на окупаційну владу в Маріуполі. Вони з власної волі обійняли посади у фейковому правоохоронному органі “міністерстві внутрішніх справ ДНР”. На цих так званих посадах обвинувачені здійснюють фільтрацію населення в Іллічівському, Приморському та Жовтеновому районах міста.

З-поміж іншого псевдоправоохоронці збирають інформацію стосовно проукраїнськи налаштованих громадян, співробітників поліції та їх родичів, які залишились на окупованій території, активно беруть участь у публічних заходах, які висвітлюють підконтрольні РФ ЗМІ.

Правоохоронців звільнили із займаних посад в Україні та оголосили у розшук. Їм усім загрожує ч. 2 ст. 111 КК України.

Нагадуємо, до суду прокурори направили матеріали справи та обвинувальні акти стосовно шістьох бойовиків “Л\ДНР”. Вони є громадянами України, які після початку повномасштабного вторгнення РФ перейшли на бік окупантів та брали участь у незаконних збройних формуваннях “Л\ДНР”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби