Колізії та конфлікти

Судитимуть директора товариства, який заволодів 3 млн грн бюджетних коштів

11 січня 2023, 17:52Новини191

З метою відшкодування завданої шкоди накладено арешт на майно обвинуваченого.

  • Посилання скопійованоlink copied

За результатами досудового розслідування детективи територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області до суду скерували обвинувальний акт відносно директора товариства, який зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів бюджетними коштами в сумі понад 3 млн грн.

Слідство встановило, що протягом 2018-2019 років товариство-підрядник, на підставі укладених договорів з державним підприємством, виконувало будівельні роботи та роботи з благоустрою території державного підприємства в Одеській області. З метою заволодіння бюджетним коштами, керівник товариства вніс до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо вартості та обсягу фактично виконаних будівельних робіт. У подальшому, на підставі підписаних актів, державне підприємство перерахувало на рахунки підрядника понад 15 млн гривень бюджетних коштів.

Однак, як встановлено слідством, товариство-підрядник фактично не виконало робіт на загальну суму понад 3 млн гривень, що підтверджується висновками відповідних експертиз. Отримані грошові кошти директор товариства перерахував на власні карткові рахунки та в подальшому розпорядився ними на власний розсуд.

З метою відшкодування завданої шкоди накладено арешт на майно обвинуваченого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України (службове підроблення та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом) здійснювалось детективами територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів м. Києва.

За вчинене кримінальне правопорушення, відповідно до законодавства, передбачено до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • БОРГ-review
У компанії роблять все, щоб забезпечити повноцінну роботу зернового терміналу та підтримку зернового коридору

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Комусь вочевидь доведеться шукати джерела фінансових коштів, з яких вони будуть відшкодувати Віктору Муренку та його партнерам моральні й матеріальні збитки

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Після війни з "руснею" нас чекатиме ще одна війна - внутрішня, проти корупціонерів усіх видів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Може виявитися, що Михайлу Добкіну навіть під час війни ніщо не заважає займатися класичним рейдерством, яке він до того ж маскує рекламними статтями й чорним піаром