Проекти та інновації

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію: які результати

25 червня 2021, 17:43Новини268

Этот материал также доступен на русском

23 червня відбулося засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України.

  • Посилання скопійованоlink copied

23 червня відбулося засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, зазначає Мін’юсту.

Так, на підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 1 фахівцю НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення інженерно-транспортної експертизи, 1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи, 2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі – Свідоцтво), становить три роки.

Як зазначається, строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування. Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника