Проблемні борги

Суд відкрив справу про банкрутство ММК ім.Ілліча

22 грудня 2022, 11:30Новини233

Арбітражним керуючим суд призначив директора адвокатського об’єднання “Інсолв” Олексія Сокола

  • Посилання скопійованоlink copied

Господарський суд Запорізької області 19 грудня розпочав справу про банкрутство ПрАТ “Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча” (ММК ім. Ілліча), призначивши підготовче засідання на 27 лютого наступного року.

“Причини відкриття провадження у справі про банкрутство емітента: захоплення та руйнування Єдиного майнового комплексу ПрАТ “ММК ім. Ілліча” в окупованому м. Маріуполі і як наслідок неплатоспроможність, неможливість виконання грошових зобов’язань перед кредиторами, зокрема перед ПрАТ “Авдіївський коксохімічний завод”, – йдеться у повідомленні компанії у системі розкриття НКЦПФР у вівторок.

Згідно з ним, ініціатором відкриття справи про банкрутство виступило ПрАТ “Авдіївський коксохімічний завод”, яке, як і ММК ім. Ілліча, входить до гірничо-металургійної групи “Метінвест”.

Арбітражним керуючим суд призначив директора адвокатського об’єднання “Інсолв” Олексія Сокола, який керував санацією “Дніпровського меткомбінату”, цілісний майновий комплекс якого минулого року на тендері купив “Метінвест”.

“Метінвест” є вертикально інтегрованою групою з видобувних та металургійних підприємств, розташованих в Україні, Європі та США. Українські підприємства групи знаходяться переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група “СКМ” (71,24%) та “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно управляють компанією.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Сам факт тиску на суд є неприпустимою поведінкою. В поєднанні з масованою інформаційною атакою – тим більше