Суд арештував приватний гелікоптер мільярдера Жеваго. ВIДЕО

21 березня 2023, 17:34Новини168

Этот материал также доступен на русском

Арешт на майно накладено у межах розслідування кримінального провадження про рзтрату коштів банку “Фінанси і кредит” на загальну суму $113 млн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Суд наклав арешт на гелікоптер, опосередкованим власником якого є екснардеп та колишній власник збанкрутілого банку “Фінанси та Кредит” Костянтин Жеваго.

Як повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР), повітряне судно належить підконтрольній колишньому депутату юридичній особі, – пише БЦ.

За даними слідства, Жеваго використовував його в особистих цілях під час перебування на території України.

Арешт на майно накладено у межах розслідування кримінального провадження про рзтрату коштів банку “Фінанси і кредит” на загальну суму $113 млн. Про підозру у цій справі повідомлено самому Жеваго, а також низці топменеджерів банку.

На сьогодні накладено арешт на майно Жеваго, а також пов’язаних з ним юридичних осіб. Зокрема, арештовано акції його підприємств вартістю сотні мільйонів гривень, корпоративні права товариств, 26 об’єктів нерухомості. Також накладено арешт на майно інших юридичних осіб, які пов’язані з колишнім депутатом. Серед іншого, це 14 майнових комплексів, 21 частина майнових комплексів, 30 нежитлових приміщень, 10 квартир.

Ще у жовтні 2020 року арештовані активи вартістю понад 300 млн гривень були передані до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Як повідомлялося, 28 грудня минулого року за запитом української сторони Жеваго затримали на французькому гірськолижному курорті Куршевель. Тоді суд французького міста Шамбері виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго, повідомляли у ДБР. Згодом він вийшов під заставу, французькі суди досі розглядають питання його екстрадиції в Україну.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • БОРГ-review
У компанії роблять все, щоб забезпечити повноцінну роботу зернового терміналу та підтримку зернового коридору

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Комусь вочевидь доведеться шукати джерела фінансових коштів, з яких вони будуть відшкодувати Віктору Муренку та його партнерам моральні й матеріальні збитки

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Після війни з "руснею" нас чекатиме ще одна війна - внутрішня, проти корупціонерів усіх видів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Може виявитися, що Михайлу Добкіну навіть під час війни ніщо не заважає займатися класичним рейдерством, яке він до того ж маскує рекламними статтями й чорним піаром