Субсидії для деяких сімей можуть вирости до 10 тисяч

5 жовтня 2021, 10:13Новини524

Этот материал также доступен на русском

Розмір субсидії розраховується для кожного одержувача окремо. Він залежить від того, скільки члени сім’ї заробляють і платять за комуналку.

  • Посилання скопійованоlink copied

У новому опалювальному сезоні розмір субсидій на оплату комунальних послуг для багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу збільшиться до 10 тис. грн, – повідомляє Україна Комунальна, з посиланням на заступника голови Мінсоцполітики Віталія Музиченка та Telegram-канал відомства.

Він зазначив, що розмір субсидії розраховується для кожного одержувача окремо. Він залежить від того, скільки члени сім’ї заробляють і платять за комуналку.

За словами заступника голови Мінсоцполітики, субсидія Україні в неопалювану пору року дорівнює в середньому 300-350 грн., А під час опалювального сезону – близько 2000 грн.

Музиченко додав, що людям з правом на субсидію не потрібно зволікати з її оформленням, щоб отримати можливість своєчасно і повністю оплачувати надані послуги.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн